Header

Zdrowie i medycyna


Warning: strstr(): Empty needle in /home/wlasnysw/domains/party-styler.eu/public_html/zdrowie/pediatra.php on line 109
Przeczytaj pełną wersję tutaj - - Odwiedź naszą stronę tutaj - Przejdź do strony - Poznaj wszystkie szczegóły - Wypróbuj - kliknij tutaj - kliknij tutaj - kliknij tutaj - Wypróbuj Chociaż często mówimy, że starość to nie radość, to jednak jeśli nie cierpimy na depresję, zapewne pragniemy dożyć sędziwego wieku. Oczywiście dużo zależy tak naprawdę nie od nas, a od DNA, ale i tak fakty są takie, że taka osoba, która potrafi o siebie zadbać, znacząco powiększa własne szanse na to, aby dożyć mocno sędziwego wieku. Dobrze, co zatem należy zrobić? Na pewno prawdziwym strzałem w dziesiątkę jest odpowiednia dieta.
Dieta kapuściana bazuje na tym, że do jadłospisu powszedniego dodaje się obszerną ilość warzyw. Warzywa to wybitnie bogate źródło witamin, mikroelementów, a nawet błonnika. Dzięki ich spożyciu, jelita się oczyszczają, nadmiar kilogramów maleje oraz człowiek czuje się zdrowszy. Jest to dieta krótkotrwała ze względu na ubytki białka oraz wapnia, których człowiek także pożąda, a nie ma ich w warzywach - wypróbuj błonnik z ananasem + chrom. Kluczowym daniem tej diety jest zupa zrobiona z warzyw, przede wszystkim kapusty włoskiej. Można ją jeść bez ograniczeń. Do tego wypada popijać mnóstwo mineralnej wody niegazowanej, nawet 2-3 litry dziennie. To, czego nie można, to jadać słodyczy ani cukru. Tak samo alkohol jest zabroniony. Towary zbożowe i mleczne wolno jeść dopiero w następnym etapie kuracji. Jest to w większości wypadków 5 dzień stosowania diety. Zaletą jej stosowania jest dostępność dla wszystkich ludzi, nadzwyczaj chwalona przez osoby zapracowane, nie mające czasu na jedzenie. Poza tym bogata jest w błonnik, który ma wielkie znaczenie dla odchudzania i zdrowia.
Choć inna sprawa jest taka, że przecież często śpimy na zbytnio wygodnym łóżku - to także spory problem! Cóż, przydałoby się natrafić na tzw. złoty środek. Można powiedzieć, iż wyśmienitą radą dla pragnących sporo lepiej radzić sobie z zasypianiem jest chociażby to, aby jakiś czas przed snem przewietrzyć własną sypialnię. Sporo od tego zależy, trzeba zatem zwrócić więcej uwagi na tego typu kwestie. Warto również panować nad swoim życiem, w końcu jeśli będziemy mieli wiele trosk, trudno myśleć, że w żadnym razie nie odbije się to na naszym śnie.

Spis Treści